Zespół Specjalistów

Wentylacje, klimatyzacje, instalacje elektryczne, teletechniczne oraz przeciwpożarowe.

Wentylacja i klimatyzacja, systemy oddymiania, instalacje elektryczne i teletechniczne oraz ochrona przeciwpożarowa – kosztorys, projekt, montaż i serwis to nasza specjalność.

Od wielu lat oferujemy klientom z całego kraju rozwiązania techniczne w zakresie klimatyzacji i wentylacji. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół inżynierów budownictwa, inżynierii sanitarnej i elektrycznej zaproponuje i zaprojektuje rozwiązania spełniające wymogi nawet najbardziej wymagających klientów: od systemów wentylacyjnych (projektowanie i montaż), przez klimatyzację po instalacje elektryczne i teletechniczne, oddymianie budynków czy klatek schodowych oraz pełną ochronę przeciwpożarową.

Nasza praca nie kończy się na projektach – realizujemy je, zajmujemy się systemem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym oraz świadczymy usługi w zakresie konserwacji instalacji i systemów. Oferujemy również opracowanie kosztorysów instalacji  wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Korzystając z najnowszych osiągnięć technologicznych, trzymamy się zasady, że to najprostsze rozwiązania są najlepsze.

Znaczne grono klientów polecających nasze usługi oraz certyfikat Rzetelnej Firmy są dla nas nie tylko nagrodą za naszą pracę, ale i zobowiązaniem, które staramy się spełniać każdego dnia podczas współpracy z klientem.