Tania klimatyzacja dla domu i mieszkania

Szeroka oferta tanich systemów klimatyzacji dla domów i mieszkań.  Polecamy systemy typu SPLIT i Multi SPLIT.

Systemy SPLIT

Właściwa wentylacja w domu lub mieszkaniu to doskonałe udogodnienie, które zmieni przebywanie wewnątrz w prawdziwą przyjemność. W trosce o Państwa samopoczucie proponujemy nowoczesne, wydajne, a przy tym tanie systemy klimatyzacji, przeznaczone dla domów oraz mieszkań. Dedykowane przez nas urządzenia pozwalają na zachowanie optymalnej temperatury w pomieszczeniach o dużej powierzchni: chłodzenie w miesiącach letnich i ogrzewanie jesienią oraz zimą.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajduje się optymalna i wydajna klimatyzacja do domu: system typu SPLIT i Multi SPLIT. Pierwsze z proponowanych rozwiązań dostępne jest w modelu naściennym – łatwym w montażu i bardzo wygodnym w użyciu. Urządzenie tego typu wyróżnia się ze względu na cichą pracę oraz delikatny nawiew. Stanowi również ciekawe rozwiązanie do aranżacji wnętrza: prezentuje się gustownie i nie jest zanadto widoczne.

Drugi z proponowanych systemów klimatyzacji – Multi SPLIT – to nieco bardziej zaawansowane techniczne rozwiązanie. Dzięki niemu istnieje możliwość łatwego podłączenia innych urządzeń wentylacyjnych, co zapewnia znacznie bardziej ekonomiczne chłodzenie wielu pomieszczeń jednocześnie. W ofercie dostępne są modele naścienne oraz kanałowe.

 

 

Systemy SPLIT NAŚCIENNE


Systemy Multi SPLIT

Cechą wyróżniającą tę grupę jest możliwość podłączenia urządzeń klimatyzacyjnych z kilku pomieszczeń do jednego agregatu zewnętrznego. Dzięki układowi Multi Split, zmniejszeniu liczby jednostek zewnętrznych, system zapewnia bardziej ekonomiczne działanie oraz nie pogarsza estetyki budynku. Znajduje on zastosowanie w lokalach, w których konieczne jest klimatyzowanie kilku pomieszczeń lecz ograniczona powierzchnia na elewacji budynku.

Urządzenia wewnętrzne mogą występować jako:

Urządzenia naścienne
(jak przy systemie Split)


 

Urządzania kanałowe

W przypadku urządzeń kanałowych jednostka wewnętrza jest zabudowana lub ukryta np. nad sufitem podwieszanym a widoczne są tylko kratki wentylacyjne, które mogą być dopasowane do stylu w jakim jest wykonane pomieszczenie. Powietrze kierowane jest do klimatyzowanego pomieszczenia kanałami wentylacyjnymi, które stanowić mogą dodatkowy element tłumiący dźwięk pracującego klimatyzatora.

Sterowanie

Za pomocą pilota

 
Za pomocą sterownika ściennego

 
Za pomocą Smartfona

 

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą – Dzwoń:

Hubert Tomaszewski 607 878 080, Jarosław Osak 669 292 969