tania klimatyzacja dla biur

Komfort w biurze jest rzeczą bezcenną, bez której trudno wyobrazić sobie efektywną pracę. Pragnąć zadbać o wygodę naszych Klientów, prezentujemy szeroką ofertę tanich systemów klimatyzacji. Urządzenia tego typu wyróżniają się ze względu na możliwość wentylacji kilku pomieszczeń jednocześnie. Jest to nie tylko wygodne, ale także bardzo wydajne rozwiązanie, dedykowanie właśnie pomieszczeniom firmowym – zarówno o dużej, jak i małej powierzchni.

Klientom polecamy systemy typu Multi SPLIT, dostępne w modelach naściennych, kanałowych i kasetowych. Klimatyzacja biurowa w tym wydaniu spełnia wszelkie niezbędne wymogi, głównie te dotyczące miejsca instalacji wymienionych urządzeń oraz warunków, jakie spełnia budynek. Oprócz tego w ofercie znajdują się systemy VRV/VRF o nieco bardziej zaawansowanej technologii, bazujące na głównej jednostce zewnętrznej oraz kilku wewnętrznych.

Nasze rozwiązania są nie tylko wydajne, ale także efektowne. Prezentują się bardzo stylowo. Podczas ich projektowania stawiamy przede wszystkim na minimalizm – klimatyzacja do biura powinna być wyczuwalna, ale niemal niewidoczna. Stąd też proponujemy systemy typu Multi SPLIT oraz VRV/VRF, które sprawdzą się w pomieszczeniach firmowych i zapewnią pracownikom pełen komfort.

Systemy Multi SPLIT

Urządzenia wewnętrzne mogą występować jako:

Urządzenia naścienne
(jak przy systemie Split)

 

Urządzania kanałowe

W tym przypadku urządzeń kanałowych jednostka wewnętrza jest zabudowana lub ukryta np. nad sufitem podwieszanym a widoczne są tylko kratki wentylacyjne które mogą być dopasowane do stylu w jakim jest wykonane pomieszczenie.

 

 

Urządzania pod okienne

W tym przypadku urządzeń kanałowych jednostka wewnętrza jest zabudowana lub ukryta np. nad sufitem podwieszanym a widoczne są tylko kratki wentylacyjne które mogą być dopasowane do stylu w jakim jest wykonane pomieszczenie.
Urządzania kasetowe
Urządzania puszczane w sufit podwieszany pełny lub kasetowy.

Systemy VRV/VRF

System VRV jest układem bardziej zaawansowanym niż układy Multi lub Split. Odległość pomiędzy j. zewnętrzną a wewnętrznymi (długość instalacji) może być większa, nawet do 150m.
Inwestorzy cenią sobie szczególnie możliwość klimatyzowania dużych obiektów strefowo partiami. Dzięki możliwości rozbudowy instalacji składającej się przykładowo z głównej jednostki zewnętrznej i kilku czy kilkunastu jednostek wewnętrznych klimatyzujemy cześć pomieszczeń, kolejne pomieszczenia można podłączać do układu w dowolnym czasie w zależności od posiadanych środków finansowych. Elastyczność działania i rozbudowy znajdzie zastosowanie w obiektach o zmiennej konfiguracji powierzchni pod wynajem, open space, etapowo przystosowywanych pod wynajem, itp. Dzięki zastosowaniu, w sprężarkach jednostek zewnętrznych, silnika ze zmienną prędkością obrotową omawiane układy charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacyjnymi.

Jednostki wewnętrzne

Naścienne

 
Naścienne

 
Kasetowe

 

Jednostki zewnętrzne

Pojedyncze (małe układy)

 
Wielo – urządzeniowe (duże układy)

 

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą – Dzwoń:

Hubert Tomaszewski 607 878 080, Jarosław Osak 669 292 969